Sizin ve refakatçinizin rahatı bizim için önemlidir. Servislerdeki odalarımız iki kişilik odalar, özel odalar ve suit odalar olmak üzere çeşitlilik göstermektedir. Odalarımızda hemşire çağrı sistemi, banyo, tuvalet, televizyon, mini buzdolabı, giysi dolabı, koltuk, klima sistemi ve kablosuz internet bulunmaktadır. Özel ve suit odalarda telefon vardır.

Ziyaret Saatleri ve Kuralları
Hastanemizde yatan hastalarımıza yönelik ziyaret saatleri bulunmaktadır. Ziyaretçi kabul  saatlerimiz her gün 12.00 - 15.00 ve 17.00 - 20.00 arasındadır. Bu ziyaret saatleri hastanın ve servisin durumuna göre kısıtlanabilir. Enfeksiyon riski ve psikolojik etki altında kalmamaları için 12 yaşın altındaki çocukların hasta ziyaretine izin verilmemektedir. 12 yaş ve üzerindeki çocuklar ise bir yetişkin eşliğinde ziyarete gelebilirler. Ziyaretçilerinizin getirdiği çiçekler enfeksiyon riskinin engellenmesi için güvenlik birimlerindesizin adınıza saklanmaktadır.

Yatan Hasta  Refakatçi  Kabulü
Hastalarımızın yanında talep ve doktor onayı doğrultusunda 1 kişi servis odalarında refakatçi olarak kalabilmektedir. Kat sekreterinden temin edebileceğiniz refakatçi kartının, hastanemizde kaldığınız sürece takılması gerekmektedir. Refakatçilerimize günlük yemek menümüzden yemek hizmeti sunulmaktadır. Hastanemizin Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğimizde normal odalarda sadece bayan refakatçiye izin verilmektedir.

Yoğun Bakım Ünitelerine Ziyaretçi ve Refakatçi Kabulü
Yoğun bakım ünitelerinde yatan hastaları her türlü enfeksiyondan koruyabilmek için ziyaretçi kabul edilmemektedir. Yalnızca özel durumlarda ve doktorunuzun izni ile birinci derece yakınlarının belirli bir süre içerisinde ziyaretine izin verilmektedir. Hastanemizin yoğun bakım ünitelerine refakatçi kabul edilmemektedir.

Yatan Hasta Yiyecek-İçecek Hizmeti
Hastanemizde düzenlenen bütün menüler beslenme ve diyet uzmanlarının denetimi altında düzenlenmektedir. Yatan hastalarımıza kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği olmak üzere üç ana ve hastanın durumuna göre 2 ara öğün verilmektedir. Ayrıca herhangi bir hastalığa bağlı diyet uygulaması zorunlu olan hasta refakatçileri için de özel diyetlere uygun menüler verilmektedir. Sağlık açısından risk oluşturacağından dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesine izin verilmemektedir.

Copyright © All rights reserved. Bilgi İşlem Daire Başkanlığı